Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Benji z Rýžoviště

první zpráva z prosince 2014

Pomalu si zvyká. Je tak jiný, než předešlý pejsek, co jsme měli od štěňátka… Je plachý, teprve včera ode mě na sebe nechal sáhnout. S manželem všude chodí, s tím už se skamarádil dřív. A miluje dceru, vyje u vrat, když odejde a chodí za ní jak ocásek. Což jsme rádi, že má jednoho svého člověka. K naší radosti si nevšímá ani slepic, ani kačen, kéž mu to vydrží :-DJe to brouček.

10.5.2017

Dobrý den, ráda bych vám poslala fotky pejska Benjiho, kterého jsme si brali před 2 lety. Benji se má dobře 😊 běhá na naší zahradě společně s ovečkami. Je to naše radost, jsme sním opravdu spokojeni. Ze začátku neměl vůbec v nikom důvěru, ale teď je rád za každý dotek a pohlazení. Mysleli jsme si, že to bude hyperaktivní pes, ale je to spíše „gaučák“ 😃 jakmile prší a je bláto Benji na procházku nejde, ať si nezamaže packy 😃 zasílala jsem fotky i na email, ale bez odezvy. Tak nevím zda jsem to poslala správně. Moc děkujeme vašemu útulku, za to co děláte!

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama