Baruška

Se svým milovaným prasátkem Tři týdny po operaci Urousaná princezna

Dobrý den paní Dědochová,
každoročně pořádám sbírku pro vybraný útulek, tentokrát bych ráda podpořila ten olomoucký. Máme od Vás naši Barbušku a chceme podpořit zvířata, která nemají takové štěstí být v rodině a musí trávit Vánoce v útulku. Nevím, jestli si na ni vzpomínáte při tom množství psů, kteří Vám projdou rukama 🙂 Barbuška se má skvěle, už je z ní pohodová psí kráska a největší mazel 😀 na jaře musela podstoupit náročnou operaci (totální mastektomii a kastraci), měla nádorky na obou mléčných lištách, ale nádory byly ještě maličké a nezhoubné, proto má výborné vyhlídky 😀 už po týdnu zase řádila a teď po půl roce jizvy nejsou ani vidět.
Ale zpátky ke sbírce, chtěla jsem se hlavně zeptat, jak budete mít příští týden otevřeno, abychom Vám mohly s kolegyní všechno přivézt.
Nepředpokládám, že toho bude nějaké závratné množství, ale věřím, že se Vám vše bude hodit 🙂

S pozdravem
Eva Vlčková

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama