BALTAZAR

BALTAZAR (4) BALTAZAR (3) BALTAZAR (2) BALTAZAR

Preji Vam prijemny vecer:-). Baltazarovi jsme dali v konecne shode jmeno Cháron. Byli jsme mile prekvapeni, jak rychle si zvykl na sve teritorium. Je paradni mazel, moc mily pes. Dokonce umi i několik povelu, jako sedni, lehni, pac. V příloze posilam fotky jak mlsa syrove kosti (co nesdedl, zahrabal k angrestum:-) ). Taky musim pozalovat, ze zabavit se umi po svém, naposledy to odnesl polstar po babicce rozcupovany po balkone (stejne nebyl hezky:-) ), chlamali jsme se jak zbesili, bral to, ze je to tak v poradku. Stolici ma uz v poradku, leky zabraly. Kaka pokazde, co s nim jdeme na louku, mimo zahradu, ale jak rikam, uz zdrave. I sousedka je milovnice psu, takze ma ve spajzu spoustu zdravych psich kokyn, co dostal nejen od panicky (a ze toho sporada:-)). Bracha se tesi, ze  ma konecne s kym chodit behat do pole, i když pochybuji, ze bude Cháronovi stacit, leti jak strela. Jsme stastni, ze ho mame, ale je skoda, ze je tak daleko od Olomouce, ze se tezko prijedete podivat, jak se mu dari.  Myslim, ze i on je stastny za svou rodinu, ale jak se opre u mazleni, lezime všichni:-)

Mejte krasne svatky, psecci také a az budu mit hotovou zahradu i ja, třeba k Vam zavitam pro dalšího pseka:-) Papa Harcovová.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama