AXEL

Dobrý den, ve středu jsme byli s Axíčkem na očkování. Váží 16,5 kg. První týden u nás baštil málo a venku sežral kde co. Pořád byl hubený. Tak jsme začali granule namáčet a najednou si dá celou denní porci granulí. A už nežere hovínka a nic nezdravého. Asi ty granule pro něj jsou moc tvrdé v suché podobě. 🙂 Pěkně roste, osvaluje se. Zvládá dlouhé procházky a už máme dva psí kamarády, se kterými si občas hraje. Venku na procházkách se drží ve vzdálenosti do 10 m max. a zvířata v lese ho příliš nezajímají, je hodný. Ideální kamarád na procházky. Jen naše kočka se s ním nechce moc kamarádit. 😂 Dvakrát na ni skočil a připlácl ji na zem a jednou ji tahal za ocas. Takže mu to zatím neodpustila. 😁 Naschledanou. Posílám pár fotek. Z.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama