ARIANA A VENDEL

Zdravíme do útulku a poslíláme společně foto,/viz příloha/ Ariela, štěně Ardy, adoptován z útulku Olomouc a jeho nového kamaráda Vendela, rovněž adopce z olomouckého útulku. Počáteční zbližování proběhlo, tak jak je to normální a to trošku napětí něco žárlivosti, pár neshod, ale vše je už  v pohodě a smečka funguje.

Na výběh. mají k dispozici celou zahradu, pelíšky ale mají  v teple domu a to v blízkosti nás. Procházky fungují taky, ale Vendel se ještě učí přivolání, tak si ještě počká na nějakou tu občasnou volnost při procházkách kolem lesa. Toužebně očekáváme léto, protože Vendel se ukázal za tu chvilku jako velice nadšený zahradník, takže bude mít co dělat v létě na zahardě. Hrabe , kde  se dá. Prozatím se venuje doma obuvnictví, což je jeho druhé hobby, schovávat nám boty a tajně je opravovat)))

 

Přeji Vám do útulku mnoho zdaru a doufám, že ne nashlednou a to proto, aby se naše smečka dožila dlouhého věku a já nemusela doplnovat člena smečky, tak jak to nastalo ted. Ale čas nikdo z nás nezastaví…

 

 

Pac a pusu

posílá  smečka

a Ivka

Přílohy