ARIANA A VENDEL

Zdravíme do útulku a poslíláme společně foto,/viz příloha/ Ariela, štěně Ardy, adoptován z útulku Olomouc a jeho nového kamaráda Vendela, rovněž adopce z olomouckého útulku. Počáteční zbližování proběhlo, tak jak je to normální a to trošku napětí něco žárlivosti, pár neshod, ale vše je už  v pohodě a smečka funguje.

Na výběh. mají k dispozici celou zahradu, pelíšky ale mají  v teple domu a to v blízkosti nás. Procházky fungují taky, ale Vendel se ještě učí přivolání, tak si ještě počká na nějakou tu občasnou volnost při procházkách kolem lesa. Toužebně očekáváme léto, protože Vendel se ukázal za tu chvilku jako velice nadšený zahradník, takže bude mít co dělat v létě na zahardě. Hrabe , kde  se dá. Prozatím se venuje doma obuvnictví, což je jeho druhé hobby, schovávat nám boty a tajně je opravovat)))

 

Přeji Vám do útulku mnoho zdaru a doufám, že ne nashlednou a to proto, aby se naše smečka dožila dlouhého věku a já nemusela doplnovat člena smečky, tak jak to nastalo ted. Ale čas nikdo z nás nezastaví…

 

 

Pac a pusu

posílá  smečka

a Ivka

Přílohy

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama