Another Wall

Od 2. 1. 2016 – Do 31. 6. 2016

Staňte se spoluautory velkolepého uměleckého díla!

Od ledna pro Vás připravujeme zbrusu nový projekt „Another Wall„, díky kterému můžete vytvořit jednu z největších kolektivních nástěnných maleb v Evropě a zároveň pomoci opuštěným zvířatům.

2662-1-another-wallI Vy se na chvíli můžete stát umělcem a vytvořit s námi unikátní 64metrový obraz přímo na pasáži obchodního centra. Každý, kdo se bude chtít zapojit, dostane na papíře velikosti A3 vytištěný barevný čtverec, který je výsekem, jednou z 1600 částí, budoucího monstrózního díla. Jednotlivé čtverce budou mít své označení, které bude udávat jejich přesné místo v celkové kompozici. Vašim úkolem bude co nejvěrněji přemalovat předlohu z papíru na destičku o rozměrech 40×40cm, kterou k tomu dostanete. Na konci každého týdne budeme jednotlivé destičky lepit na přesné místo na stěně a Vy tak budete moci sledovat vznik obrovské koláže z rukou stovek a stovek lidí.

Výsledek Vám prozatím prozrazovat nechceme, ale věřte, že bude velkolepý a věčný. Těšit se totiž můžete na koláž z děl od světoznámých autorů, kterými jsou například Picasso, Warhol, Dalí, Munch, Da Vinci a mnoho dalších.

Cena jedné části je symbolických 100,- Kč a celkový výtěžek bude věnován útulku na pomoc opuštěným psům a kočkám.

Destičky je také možné věnovat zakoupením dárkového poukazu.

Přijďte si od 2. 1. 2016 do Art Studia v Šantovce pro Váš kousek předlohy a podrobnější informace.
Pokud nechcete malovat, ale pouze přispět na útulek nebo byste rádi malování někomu darovali, přímo v Art Studiu je možné zakoupit si dárkový poukaz!