Ajax

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

evidenční číslo:
2317
jméno:
AJAX
plemeno:
KŘÍŽ. NO
pohlaví: PES
věk: 10 ROKU
velikost: VELKÁ
tetování: NE
MIKROČIP: NE
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace:
nález:
29.4.2013 Olomouc
povaha:
DOMINANTNÍ, NEVYROVNANÝ
pozn:  Ajax byl kdysi osvojen z našeho útulku starší paní, žil s ní v poklidu do doby než musela do nemocnice tehdy její syn dal Ajaxe k nám poprvé s tím, že jen po dobu pobytu paničky……panička se na chvíli uzdravila a tak šel Ajax domů zanedlouho však umřela a tak Ajax skončil opět u nás. Zpočátku byl nerudný, náladový ovšem není se čemu divit přišel o paničku a s ní i o domov. Trvalo nějakou dobu, než nám začal věřit, ke psům byl vždy flegmatický, miloval procházky a ta si užíval do konce svého života byť ty poslední byli jen kraťoučké, neboť po pár metrech se vždy zadýchal a musel si odpočinout. Zpočátku nasazení léků na srdce ožil , již se tolik nezadýchával ušel delší kus. Miloval koukat se za horizont do dálek. Posledních pár dnů mu zpříjemnila i starší fenka, se  kterou chodil do výběhu. V pátek 8.12.2017 se jeho stav rapidně zhoršil a tak jsme se s těžkým srdcem rozhodli pro euthanasii. Tak snad jsi se tam setkal i se svojí paničkou 🙁 Budeš nám tu chybět předci jen jsi tu s námi žil přes 4 roky.
zdravot. stav:  2017 velmi špatný, nemocné srdíčko, i přes svou nemoc si rád vyjde alespoň na kratičkou procházku.
sponzor:
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama