ÁJA – osvojena 2020

dsc_0174dsc_0176

evidenční číslo:  4386
jméno: ÁJA
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: FENA
věk:  3-5 roků
velikost: malá
tetování:  NE
MIKROČIP:  956000006223571
odblešení,odčervení:  ANO
zdrav. stav
nález/v útulku od:
28.7.2016  množírna Vražné
pozn:  Ája je mladá 3-5 letá fenečka pocházející z kauzy množírny Vražné.

S Ájou je to těžké, přišla z poměrně velké smečky ještě se dvěma fenkami, které se v pohodě socializovali, jen ona má stále svoji hlavu. Zkoušelo se už kde co, ale sále je plachá. Adoptovat ji lze, Nicméně se musí počítat i s tím, že budete mít prostě na zahradě psa, který se nenechá nikdy pohladit a bude si zde žít vlastním životem. Z toho plynnou problémy s vakcinací, nebo ošetření případných zranění či nemocí. Ale je možné, že kdyby měla své opravdové doma, tak bude úplně jiná. Další problém je, že i když pochází ze smečky, tak se se psy většinou nesnese. Přepravit by jste ji museli asi v přepravce nebo kleci a doma ji prostě vypustit, nedokážu si představit, že by se cpala do auta na vodítku. To by stejně cestou překousala. V útulku se nechá pohladit maximálně na bradě a to ne vždycky a ne od každého. Má svoji kójičku a na piškot běhá do výběhu a zpět. Zkoušeli se i procházky s tím, že vodítko měla stále připnuté na krku. Na ty chodila ráda, ale vůbec ničemu to nepomohlo, čas od času vodítko překousala a na sílu se jí muselo dát nové. Takže asi tak….

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama