Vivien § SPOL.

Za bývalé svěřence útulku Barušku (Opelu), Rozárku (Renaultu), Otylku (Fíbu) a Vivien přeji všem pracovníkům, dobrovolníkům i obyvatelům útulku hodně  zdraví, vytrvalosti a optimismu do dalšího roku. M. Prášilová.
PS. Baruška a Rozárka právě slaví  5 let pobytu u nás a kromě vytrhnutí špatných zoubků jsou stále ve výborném stavu. Slepá Otylka letos měla třikrát ošklivou zdravotní krizi, ale ještě se to zlepšilo a pořád jí hodně chutná. Vivien se suverénně pohybuje v domácím prostředí, nikdo by nepoznal, že je úplně slepá. Na vodítku pak zvládá i obtížnější terén a velice ji ty výlety těší. Že netrpí alergií na potraviny a náramně prospívá, je vidět z fotek v  příloze mailu. Zvládli jsme u ní i záněty uší a velikou neochotu nechat se umývat. Nezvládli jsme zatím pohodu při česání a někdy nevrlé až útočné chování k Rozárce, ale s dalšími fenkami už si dokáže i hrát.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama