Tyson hledá nový domov

Dobrý den,
Bohužel z důvodu rozrůstání rodiny a velké pracovní a časové vytíženosti jsme nuceni najít pro našeho pejska nového pána. Jmenuje se Tyson a je to čtyřletý čistokrevný Americký staford bez papírů. S Tysonem jsme cca 2 roky bydlely v bytě kde spával na chodbě ve svém pelechu, takže na byt je zvyklý a kromě pár bačkor když byl štěně, tak nikdy nic nerozkousal (nábytek, dveře apod.). Poté co jme se přestěhovali do rodinného domu, tak jeho místo bylo v garáži kde má vlastní gauč. Přes léto je zvyklý být téměř 80% času na zahradě, popřípadě chodit na procházky – je to aktivní pes. V prvním roce chodil Tyson pravidelně na cvičák, pak už na to bohužel nebylo tolik času. Umí základní povely jako: sedni, lehni, ke mně, k noze a jít u nohy – samozřejmě za pomocí nějakých dobrot to jde vždy lépe. Co se týče chování k ostatním lidem takto je bez problému a stejně tak nemá žádný problém s dětmi, snad kromě jeho neohrabanosti, na to je třeba si dát pozor v přítomnosti dětí. Jinak si jich nevšímá. Chování vůči ostatním zvířatům je jak kdy, nejvíce reaguje na psy, fenky má rád, kočky a ostatní zvířata ho nezajímají.
Pro více informací volejte na telefonní číslo: +420 733 739 925
Děkuji
J. B.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama