Smlouva pro aktivisty

Vzhledem k snižujícímu se počtu psů  na útulku  pro letošní rok 2024 bude příjem nových členů probíhat jen v omezeném množství. Prosíme zvažte, zda doopravdy chcete a můžete chodit venčit. Jak psi tak i my ošetřovatelé máme raději ty, jenž chodí, alespoň trošku pravidelně. Psi Vás pak již znají a více se těší na procházku s někým s kým si ji již užili a ošetřovatelé již ví kterého psa vám můžou svěřit. Počítejte s tím, že většinou se jedná o psy s nějakým výchovným problémem. Psíci malí, hodní a mazliví velmi rychle nachází svůj nový domov a tak zde většinou nemáme na zapůjčení na procházku žádného vhodného k malým dětem nebo k dalším psům.

Členství v LOZ  nemusí být jen procházky, členové mohou pomoci i jinak, sdílením na fb, pomocí na akcích atd.

 

Chcete být součástí Ligy na ochranu zvířat Olomouc? Chtěli byste chodit venčit a dobrovolničit přímo v útulku? Vyplňte nám přihlášku a my na jejím základě připravíme smlouvu, abyste se mohli aktivně přidat k nám a našim činnostem.

Zápisné: 200,-
Roční členství: 100,- (50,- důchodci a studenti)
Účet pro platby: 776655733/5500

Pro závaznost přihlášky uhraďte prosím zápisné na uvedený účet, s variabilním symbolem 777 a v poznámce vaše jméno a příjmení do 5 dnů od data odeslání přihlášky.