FIDO

 

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za Fida, je to pan úžasňák, naše srdce si získal od prvního dne. Je hrozně chytrý, miluje lidi, vítá všechny a všechno. Je čistotný, protože jsme v paneláku,tak jsme moc vděční za to, že není vůbec uštekaný. Naše morče také není problém. Se psy je vesměs kamarád, nikdy na nikoho sám neútočí, jen se brání, když jde někdo do něj. Na vodítku už chodí téměř vzorně, jen musíme pracovat na pořádném přivolání, samozřejmě lovecké pudy se nezapřou, ale naštěstí nejsou tak silné, jak by člověk u jeho plemene čekal. :-) Takže až to vypilujeme, těšíme se, že budeme mít parťáka i na vyjížďky. :-) Mrzí nás snad jen to, že jsme nemohli pomoct Štaflíkovi, kterého jsme původně chtěli.
Tak Vás zdravíme a přejeme brzké domovy všem Vašim svěřencům.
F.&J.

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama