MIROSLAV

dsc_0095dsc_0111-2

 

evidenční číslo:  4217
jméno:  MIROSLAV
plemeno:  KŘÍŽENEC
pohlaví:  PES
věk při příjmu:  asi 4 roky
velikost:   STŘEDNÍ 17,5KG
tetování:  NE
MIKROČIP:  ano
odblešení,odčervení:  ANO
zdrav. stav Mirďa trpí na alergii na trávy a tak má zakázáno chodit do vysoké, kvetoucí trávy a nesmí se v ní ani válet 🙁
nález/v útulku od:
1.4.2016  Milkov (Konice)/ 4.4.2016
povaha: Je to největší oblíbenec našich „venčičů“. Je akční, velmi kontaktní a mazlivý, pokud se po něm nic nechce. Procházky a pohyb absolutně miluje. Pokud se však nevyřádí a neunaví, dokáže přelézt téměř každý plot a vyvenčit se „po svém.“ To pak i škodí, například z poslední adopce se vrátil, protože měl pokousat koně. Potřeboval by k někomu, kdo by se mu pořádně věnoval a zaměstnal jej. Pak bude oddaným parťákem. Nesnáší veškerou manipulaci tipu koupání, česání, trimování, ošetřování, to jde pak vyloženě natvrdo…
pozn: Děkujeme všem, kteří pomůžou Mirečkovi zůstat v útulku, aby nemusel zbytek života trávit opuštěn na obecním pozemku, kde by ani jeho alergie nikdo neřešil.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama