HÁTOŠ

dsc_0088OLYMPUS DIGITAL CAMERAhatos

evidenční číslo:
4263 (3791)
jméno:
HÁTOŠ
plemeno:
KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk : ASI 7 ROKŮ
velikost:
VELKÁ
tetování: NE
MIKROČIP: 981020009059214
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace: ANO
nález:
7.8.2015
povaha: Je to krásný, ale strašně bázlivý pes. Dostane-li se do úzkých, nebo se lekne, má tendence útočit. Proto i péče o jeho srst je téměř nemožná. Snad žádný pes nemiluje procházky tak jako on. Umí základní povely. Vzhledem ke své bázlivosti je vhodný k někomu zkušenějšímu. Určitě není vhodný k dětem.
pozn:  Pes je velký smolař jako poměrně mladý pes osvojen z útulku Havířov po nějaké době nalezen v Olomouci, kdy se původní osvojitelka k němu nehlásila u nás byl osvojen v lednu 2016 v květnu jej vrátili pro agresivní chování – pokousal

dalším osvojení bylo v březnu 2020, osvojitelka obeznámena s jeho chováním, docházela na zvykačku a i přes varování ze strany útulku si jej adoptovala. Opět došlo k napadení osvojitele, kdy osvojitelce způsobil vážná zranění.

Mnozí osvojitelé, nevěří slovům ošetřovatelů, že je pes jen ke zkušenému člověku a potom to dopadá takto. Hátoš je v útulku dlouho, kdy se v útulku i změnili ošetřovatelé a jen díky tomu, že víme co si k němu můžeme dovolit, k žádnému vážnějšímu úrazu nedošlo. Je však potřeba si dávat pozor, při vedení do výběhu, kolegyně uklouzla a už to byl důvod k tomu, že to Háťa na ni zkusil.

zdravot. stav:
sponzor:

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama