Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Pohotovost 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Laky

 

 

V prvé řadě je Lacky opravdu temperamentní a především dominantní pes, který potřebuje pohyb a pevnou ruku (pravděpodobně stejný problém jako u předchozích osvojitelů). Bydlím sama v malém bytě a obávám se, že mu nedokážu poskytnout dostatek prostoru a pohybu. Silné tahání na vodítku a skákání se ho snažím odnaučit, ale s jeho temperamentem je nutné ho venčit na volno třeba v lese, poslušnost rovněž není ideální a mám strach aby se něco nestalo.
To vše by se dalo zvládnout, ale občas na mě zavrčí doma (když mi vezme moji věc a nechce dát), z toho rozhodně nemám dobrý pocit, spíš se ho bojím. Dále jsem předpokládala, že se snese s ostatními psy, proto jsem si ho vzala. Rodiče mají pejska, na kterého neustále vyjíždí a situace se zhoršuje. Lacky je silnější a útoky jsou stále častější doma i venku, obávám se případného zranění.
Tato situace je neúnosná a tohle je největší problém, potřebuji mít u sebe oba psy tak aby to bylo v pohodě a v jejich případné „přátelství“ už nějak přestávám věřit…přiznávám, že nemám zkušenosti a nejsem žádná chovatelka, ale tohle jsem opravdu nečekala.
Na Lackyho už jsem si zvykla a mám ho ráda, celé mě to hodně mrzí, ale popravdě myslím, že by měl přijít do rukou ideálně nějakému muži nebo do rodiny, kde nějaký chlap je, reaguje na ně mnohem lépe. Rovněž by měl mít majitel dvůr nebo zahradu, to by pro něj bylo mnohem lepší než byt.
Je možné inzerovat a shánět majitele dle ode mě poskytnutých informací? Nechci dávat Lackyho zpět do útulku, vím, že by to bylo pro něj traumatizující. Je z Vaší strany možné shánět vhodného zájemce o něj s tím, že by byl ještě u mě a pak bych ho přijela předat? Opravdu nevím jak jinak řešit…
kontakt na majitele:
dernarova.julie@seznam.cz
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama